Agroturystyka „POD DĘBEM”-Giżycko

Do wynajęcia duża, otwarta przestrzeń na pierwszym piętrze budynku (ok. 60 m2) do wyłącznej dyspozycji gości (z oddzielnym wejściem). 4-6 miejsc noclegowych. 

Obiekt czynny w okresie wakacyjnym (od końca kwietnia do początku października).

Mieszkanie umeblowane (3 podwójne łóżka z pościelą, fotele, stoły) z wyposażonym aneksem kuchennym (mikrofalówka, sztućce, naczynia kuchenne, czajnik elektryczny) oraz łazienką z prysznicem.

Znajduje się około 6 kilometrów od centrum żeglarskiej stolicy Mazur – Giżycka. 

Miasto położone nad samym Niegocinem zachęca w okresie letnim do odwiedzin licznymi atrakcjami – imprezy plenerowe i koncerty, Twierdza Boyen, zabytkowa Wieża Ciśnień, molo i kładka nad jeziorem, zloty motocyklowe, pokazy air show itp. W pobliżu także Święta Lipka, udostępnione do zwiedzania pozostałości po kwaterach wojennych (Gierłoż, Mamerki) czy mosty kolejowe w Stańczykach.

W odległości 4-6 kilometrów od naszej posesji znajduje się kilka jezior należących do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, m.in. Niegocin, Kisajno, Dargin. Miłośnicy spokojniejszego wypoczynku z dala od głównego szlaku turystycznego w pobliżu znajdą też mniej oblegane jeziora, np. Gołdapiwo czy Kruklin. Fani spływów kajakowych będą mogli spróbować swych sił nad rzeką Sapina (około 5 kilometrów) lub trochę dalej – na Krutyni (około 40 kilometrów). 300 metrów od domu znajduje się unikatowe Muzeum Indian z licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Tuż za ogrodzeniem ścieżka rowerowa prowadząca prosto nad najbliższe jeziora. Z okna widok na rezerwat płazów i gadów, mazurskie pola odwiedzane przez sarny i zające, a nad ranem usłyszeć można żurawie i żaby.

Informacje:

Preferuje wynajem tygodniowy (wówczas ulga przy dłuższym pobycie)

Na posesji znajdują się 2 piękne i przyjazne psy zamknięte w kojcu

Możliwość zorganizowania grilla

Parking w ogrodzeniu

Giżycko to miasto powiatowe położone na Mazurach pomiędzy jeziorami Mamry i Niegocin (wschodnia część województwa warmińsko-mazurskiego). Jest jednym z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych i wypoczynkowych w Polsce.

noclegi Giżycko, Giżycko domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.