Anielskie Bieszczady i twórcze jesienne warsztaty!

Za nami wakacje, a przed nami najpiękniejsza jesień w Bieszczadach. To bardzo dobry moment na to, aby na nowo  pobudzić „zakopane” w codzienności twórcze zdolności. Galeria SMOLARNIA w anielskiej Wetlinie, po wakacjach pełnych pracy, rozpoczęła  już sezon jesiennej inspiracji. Jego początkiem były warsztaty malarskie.

To piękny sposób na okazywanie naszego wnętrza  –  tego  „co nam w duszy gra”.  Czasami, aby się otworzyć na tę sztukę, niezbędna jest silna i wolna wola, automotywacja, a przede wszystkim wiara w to, że można. Wówczas czujemy, jakbyśmy się łączyli z siłą, która kieruje nas podczas tego aktu twórczości i powstają wielkie dzieła.

Wszystkich serdecznie zapraszam na twórcze jesienne spotkania w Galerii SMOLARNIA. Trwają już ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia pracowni ceramicznej, w której będzie można samemu wykonać ceramicznego bieszczadzkiego aniołka. Nic nie sprawia większej przyjemności jak własnoręcznie wykonana pamiątka, a mocy górskiej siły i wsparcia nie otrzymasz nigdzie tak obficie, jak podczas jesieni, która najpiękniejsza jest przecież w Bieszczadach. Solina noclegi zaprasza.


Możliwość komentowania jest wyłączona.