Atrakcyjne Kruklanki

Kruklanki to wieś położona w przepięknym zakątku naszego kraju, w województwie warmińsko – mazurskim, słynącym z czystego powietrza, zielonych lasów i mnóstwa jezior. Według ostatnich danych statystycznych wieś liczy około 1300 stałych mieszkańców i administracyjnie należy do gminy o tej samej nazwie. Kruklanki leżą nad liczącą około 36 kilometrów długości rzeką Sapiną.

Zarówno wieś jak i gmina Kruklanki nastawione są głównie na turystykę i rekreację, dlatego Kruklanki noclegi przygotowały korzystną ofertę. Ze względu na swoje unikalne położenie w rejonie trzech dużych skupisk przyrodniczych: Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, Mazur Garbatych i Pojezierza Ełckiego, przybywający tu licznie goście z całego kraju liczyć mogą na doskonale spędzony czas i relaks. Wypoczynek od codziennego biegu w aglomeracjach miejskich zapewniają czyste wody mazurskich jezior, świeże powietrze i liczne walory krajobrazowe.
Zwolennicy aktywnego wypoczynku chętnie korzystają z licznych tras turystycznych pieszych i rowerowych (w tym np. licząca 18 kilometrów długości trasa prowadząca wokół jeziora Gołdapiwo) oraz możliwości jakie oferuje bliskie sąsiedztwo jezior i rzeki. Spływy kajakowe, żeglarstwo czy nawet surfing to tylko nieliczne z atrakcji, jakie czekają na gości Kruklanek. Dla osób ceniących spokojniejszą formę spędzania czasu, nad jeziorami znajduje się wiele miejsc do uprawiania wędkarstwa, a lasy pełne grzybów i leśnych owoców tylko czekają na to, by je przemierzyć. Ponadto w okolicy działa wiele stadnin oraz prywatnych hodowców, którzy za niewielką opłatą oferują przejażdżki konne oraz wycieczki bryczkami po malowniczej okolicy tej przyjaznej dla każdego gościa wsi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.