Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska jest jedna z najpiękniejszych wsi w województwie małopolskim, przede wszystkim na jej dogodna lokalizację pośród naszych wspaniałych gór. Białka Tatrzańska cieszy się ogromnym powodzenie wśród turystów chcących cieszyć się cisza, spokojem i rozkoszować się przepięknymi widokami, które rozpościerają się w Białce Tatrzańskiej.

Białka Tatrzańska noclegi oferuje  wypoczynek w pokojach , stylowo urządzonych to wspaniałą odskocznie od codzienności .Wspaniały widok jaki rozpościera się z okolicy

Białka Tatrzańska tanie noclegi dodatkowo ma  bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do bardziej znanego zakopanego, również dlatego turyści często wybierają Białkę Tatrzańską do wypoczynku w doskonałych warunkach, jednak za mniejsze pieniądze. W białce Tatrzańskiej swój początek ma wiele szlaków turystycznych w Tatry. Znajduje się tutaj kilka, doskonale wyposażonych tras dla narciarzy z nowoczesnymi wyciągami orczykowymi, jak również krzesełkowymi. Każdy pasjonat sportów zimowych znajdzie w Białce Tatrzańskiej trasę przystosowaną do jego umiejętności. Niedaleka odległość od  Zakopanego pozwala na udanie się na wycieczkę do tego wspaniałego miasta i cieszenia się również jego niesamowitością.

Noclegi Białka Tatrzańska w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów narciarskich, Białka Tatrzańska blisko term spacerem od basenów termalnych, obok łąk i lasu. Białka Tatrzańska oferuje pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami i telewizorami.

Na terenie Białki Tatrzańskiej znajduje się kila ciekawych regionalnych karczm, gdzie można zjeść tradycyjny góralski posiłek, spróbować wyrobów tutejszych górali i poczuć się naprawdę niesamowicie. W karczmach organizowane są różnego rodzaju gry i zabawy dla przybywających turystów,. W pochmurne dni, kiedy nie można dostrzec ukrytych za mgłą gór polecam udanie się właśnie do karczmy i skosztowanie tych wszystkich przysmaków, a dodatkowo zatańczenie przy góralskich przyśpiewkach.

Białak tatrzańska tanie noclegi to bliskość górskich szlaków,stoków narciarskich,basenów termalnych i wielu innych atrakcji Turystycznych sprawia że warto odwiedzać Białka o każdej porze roku.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się widokowe trasy spacerowe ,zaś od malowniczych góralskich szlakówjest zaledwie kilkanaście km.


Możliwość komentowania jest wyłączona.