Jędrzejówka

Gospodarze położonej w pięknych okolicach kazimierskiego Parku Krajobrazowego „Jędrzejówki”, maja przyjemność zaprosić do wypoczynku w tym cichym, spokojnym i przyjaznym gospodarstwie, gdzie czekają na Państwa cztery w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym, telewizorem i bezprzewodowym internetem.

Długa lista wakacyjnych ofert spędzania wolnego czasu przyciąga jak magnes tysiące turystów: spacerowiczów, rowerzystów i wędrowców z plecakami. Mówi się, że kto raz przyjedzie do Kazimierza Dolnego, będzie tutaj wracał! 

Kazimierskie  restauracje i kawiarenki kuszą różnymi regionalnymi przysmakami. Przyjezdni, którzy chcą rozwijać swoje pasje, mają wiele możliwości uczestniczenia w warsztatach fotograficznych, filmowych, literackich, a może teatralnych? W sezonie letnim odbywa się tutaj wiele koncertów, wystaw i pokazów filmowych.

Znajdują się tutaj wyjątkowe zabytki, mające piękną i bogatą historię. Na Rynku, słynącym z renesansowych kamieniczek i słynnej studni, można podziwiać lub kupić rozstawione na sztalugach obrazy miejscowych artystów lub posłuchać muzyki na żywo.

Noclegi, Kazimierz Dolny kwatery, Kazimierz dolny kwatery, Noclegi Kazimierz Dolny

Możliwość komentowania jest wyłączona.