Karpacz Pokoje gościnne

Karpacz Pokoje gościnne
58-540 Karpacz

W pobliżu miejski plac zabaw, aquapark, dużo zieleni i terenów spacerowych.
Pokoje 1,2,3,4 osobowe z łazienkami .

Karpacz noclegi domki wyróżnia się niebanalną atmosferą oferowanych domków, pensjonatów, willi, pokoi gościnnych, pensjonatów, ośroków wypoczynkowych oraz dbałością o komfort i wygodę każdego gościa. Wszystkie pokoje są zapojektowane i i wyposażone, aby w najdrobniejszych detalach stwarzać doskonałe warunki do wypoczynku.

Noclegi w karpaczu usytuowane są w pobliżu wyciągów narciarskich oraz w bliskim połżeniu od najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżka. Dzięki takiemu położeniu z okien rozpościera się malowniczy widok.

W każdym domu zaprojektowanym na styl góralski znajdują się dwa odzielne apartamenty, na parterze i na piętrze z antresolą. Gustownie urządzone wnętrza zachęcają do wypoczynku. Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz miejsce parkingowe blisko domu.

Na liczne atrakcje mogą też liczyć zwolenicy sportów letnich, gdyż podnóże Śnieżki stanowi doskonałą bazę wypadową dla pieszych i rowerowych wycieczek.

Karpacz pensjonaty to  rozwinięta infrastruktura z licznymi ośrodkami rekreacji czyni z Karpacza doskonałe miejsce do całorocznego wypoczynku. Do największych atrakcji należy Śnieżka – najwyższy szczyt Karkonoszy, Kaplica Św. Any nad Źródłem Miłości i drewniana średniowieczna świątynia. Tor saneczkowy, ryna snowboardowa, wyciągi i skocznie narciarskie zapewniają wymarzone warunki białego szaleństwa.

Warto zobaczyć kilkumetrowy dziki wodospad, odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki. Natomiast dla najmłodszych turystów największą  atrakcją jest miejska kolej linowa oraz Muzeum Zabawek i Lalek. W bliskiej odległości od Karpacza znajduje się też miasteczko Country i zapora na Łomnicy. To właściwe miejsce które warto odwiedzić i które dają możliwośc  wyciszenia i spokoju mogąc jednocześnie korzystać w pełni z uroków i atrakcji Karpacza.

W pokojach

  • czajniki,
  • tv.
  •  świetlica
  •  Aneks kuchenny
  • Wokół budynku dużo terenu zielonego, możliwość grillowania.

Karpacz to dobra baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki. Na ośrodku tenis stołowy i piłkarzyki.


Możliwość komentowania jest wyłączona.