Kazimierz Doln

Kazimierz Dolny  miasto w woj. lubelskim, w powiecie puławskim, nad Wisłą, w Małopolskim Przełomie Wisły.

Kazimierz Dolny kwatery lokalizowane są w spokojnym i kameralnym miejscu położone zaledwie kilka minut  od Wisły do Rynku Kazimierza Dolnego

Kazimierz Dolny noclegi stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w pięknej okolicy Kazimierskich Wąwozów, stanowi wspaniałe miejsce do zapoznania się z pięknem przyrody Kazimierza Dolnego. Wypoczynek w Kazimierzu gwarantuje  ciszę i spokój, by zapewnić udany wypoczynek każdemu turyście. .

Pensjonaty dysponują  3 pokoje 2-osobowe

Na parterze są trzy pokoje i weranda z kominkiem i dużym stołem. W każdym pokoju jest łazienka i aneks kuchenny z lodówką, kuchenkąi.

Galeria KLIMATY – obszerna świetlica zorganizowana w dawnej stodole z pełnym wyposażeniem umożliwiającym organizację wystaw, projekcji, prezentacji multimedialnych, szkoleń, wydarzeń artystycznych, kameralnych spektakli i koncertów, spotkań dyskusyjnych itp.

Noclegi, kwatery, pokoje, agroturystyki znajdują się w centrum przy samym centrum Kazimierza. Wszystkie nasze pokoje mają niepowtarzalny charakter i ponadczasowy wystrój wnętrz,  aby zapewnić komfortowy wypoczynek to  doskonałe miejsce wieczornego relaksu na świeżym, kazimierskim powietrzu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.