Komfortowe Pokoje

Kazimierz Dolny noclegi  to miasto w województwie lubelskim, nad Wisłą. Historycznie położony jest w Małopolsce. Część trójkąta turystycznego: Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do starego woj. lubelskiego.

Noclegi  Kazimierz Dolny to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek jak i biznesowe spotkania. kazimierz dolny noclegi z wyżywieniem oferuje domową kuchnie miłą, serdeczną atmosferę oraz bliskość wszystkich zabytków miasteczka, sprawiają, że można tu odpocząć.

Komfortowe Noclegi w Kazimierzu Dolnym
24-120 Kazimierz Dolny

Noclegi  w centrum Kazimierza przy spokojnej jednokierunkowej ulicy, wychodzącej z Rynku wzdłuż Góry Trzech Krzyży.

Kazimierz Dolny Oferuje całoroczne 1, 2, 3, 4 osobowe pokoje przytulne i wygodne z łazienką, z aneksem kuchennym oraz kominkiem elektrycznym . Z okien pokoi można podziwiać piękne widoki na wzgórza i Wisłę. .

Kazimierz dolny kwatery atutem poza wygodnymi i przestronnymi pokojami jest bardzo dobra lokalizacja, miła atmosfera oraz intymność pobytu.

Noclegi Kazimierz płożone w Kazimierzu Dolnym , w cichej, spokojnej okolicy, wśród malowniczych wąwozów i pól. W okolicy znjaduje się wiele szlaków turystycznych , wiosną i latem skąpanych w zieleni, tonących w słońcu i zapachach ziół.
Pokoje 2 i 3-osobowe z dużymi łazienkami.


Możliwość komentowania jest wyłączona.