Muszyna

Muszyna noclegi to  to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach.
W Muszynie można wypoczywać przez cały rok w pokojach, apartamentach, domkach, pensjonatach, pokojach gościnnych, kwaterach z pełnym wyposażeniem.
Gwarantuje wspaniały wypoczynek, miłą atmosferę, noclegi z wyżywieniem pyszne domowe posiłki.

Noclegi Muszyna  zadowolą każdego turystę spragnionego spokoju i relaksu, natomiast dostępne atrakcje wypełnią czas nawet najaktywniejszym podróżnikom.
Muszyna noclegi z dziećmi dysponuje miejscami noclegowymi, o wysokim standardzie wyposażenia, które zagwarantują komfortowy i nieskrępowany wypoczynek dla rodzin z dziećmi .

Z okien każdego pokoju roztacza się malowniczy widok na góry, które zaskoczą Cię swą różnorodnością
Wszystkie pokoje są wyposażone w pełny węzeł sanitarny
Lato w górach w Muszynie to ogrom atrakcji i możliwości aktywnego wypoczynku. Liczne trasy rowerowe i piesze nigdy się nie nudzą a dla wytrwałych dostępne są baseny i spływy kajakowe.

Wszystkie osoby z naszej obsługi bardzo lubią zwierzęta, jednak ze względu na komfort pozostałych gości nie możemy zaakceptować ich obecności w pokojach.

Przewodnik po okolicznych atrakcjach. Wśród nich znajdują się oczywiście liczne wyciągi narciarskie, ruiny zamku w Muszynie oraz lodowisko. Nie brak także zamku w słowackiej Starej Lubowli, czy też szlaku architektury drewnianej, w szczególności przepięknych cerkwi.

Muszyna najduje się w Beskidzie Sądeckim, u stóp Pustej Wielkiej i Kotylniczego Wierchu, stanowi zespół uzdrowiskowo-wypoczynkowy gminy uzdrowiskowej Muszyna. Znajdują się tu zasoby wód mineralnych typu szczaw wodorowęglanowo-sodowo-magnezowo-wapniowo-żelazistych z duża zawartością wolnego dwutlenku węgla oraz ekshalacje gazu.  Blisko centrum znajduje się wyciąg narciarski i znakowany szlak narciarski dla śladowców. Na wschód od wsi prowadzi turystyczny szlak zielony ze Złockiego na Jaworzynę , a od wsi na północ żółty przez Pustą Wielką do Żegiestowa.
Noclegi w Muszynie to walory krajobrazowe, obfitość lasów, czyste powietrze, nieskażone środowisko, cisza i spokój stwarzają dogodne warunki do wypoczynku.

Muszyna dzięki swojemu wspaniałemu położeniu jest świetną baza wypadową do zwiedzania Beskidu Sądeckiego. Popradzki Park Krajobrazowy – jeden z największych w Polsce. Stąd tylko kilka minut drogi samochodem do Krynicy Zdroju, Piwnicznej Zdroju czy na Słowację.

Noclegi z wyżywieniem :
– Możliwość korzystania z domowych obiadów, kolacji, obiadokolacji
– posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów według tradycyjnych przepisów


Możliwość komentowania jest wyłączona.