Pokoje Gościnne

Kazimierz Dolny Pokoje Gościnne w klimacie

24-120 Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny to miasto w województwie lubelskim, nad Wisłą to historyczne miejsce  położone  w Małopolsce (p. Jest siedzibą władz miejsko-wiejskiej gminy Kazimierz Dolny.
Artystyczny klimat w domu tworzą obrazy, które obejrzeć można w pokojach gościnnych. Dodatkowo na miejscu znajduje się galeria obrazów. Gospodarz jest artystą malarzem zajmującym się sztuką nowoczesną.
 Kazimierz Dolny noclegi położone w cichej i spokojnej okolicy blisko Rynku . W pobliżu znajdują się malownicze wąwozy oraz pola z szerokimi widokami.
  • miejsce na ognisko i grill
  • możliwość wypożyczenia rowerów.

Rozległy teren ogrodu sprzyja wypoczynkowi – z wędką, z książką lub przy grillu.

Noclegi Kazimierz Dolny połone nad wodą, pod lasem czyni je idealnym miejscem wypoczynku nie tylko dla wędkarzy, ale i dla rodzin z dziećmi oraz dla osób poszukujących kontaktu z przyrodą i wytchnienia od codziennego zgiełku.
Noclegi w centrum Kazimierza przy spokojnej ulicy, wychodzącej z Rynku wzdłuż Góry Trzech Krzyży.

Kazimierz Dolny kwatery oferuje całoroczne 1, 2, 3, 4 osobowe pokoje przytulne i wygodne o różnorodnej kolorystyce wnętrz. Każdy pokój jest z łazienką. Posiadamy  aneksem kuchennym oraz kominkiem elektrycznym.

Noclegi w cichej, spokojnej okolicy, wśród malowniczych wąwozów i pól, z których dobiegają oszalałe z radości odgłosy ptactwa. Okolica otoczona jest siatką szlaków turystycznych , wiosną i latem skąpanych w zieleni.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.