Krościenko nad Dunajcem noclegi

Krościenko nad Dunajcem noclegi, położone w powiecie nowotarskim. Ta malowniczo położona miejscowość, przecięta Dunajcem, otoczona unikalną przyrodą Pienin, Krościenko nad Dunajcem tanie noclegi stanowi doskonałą bazę dla turystyki górskiej, pieszej, rowerowej Szlaki turystyczne z Krościenka prowadzą m.in. na Trzy Korony, Sokolicę, Prehybę, Marszałek, Lubań czy Turbacz.
34-450 Krościenko n/D

 

Kroscienko nad dunajcem noclegi centrum serdecznie zapraszamy do naszego obiektu przy szlaku turystycznym. Obiekty położone przy szlaku turystycznym m.in. na Trzy Korony, Sokolicę, Zamkową Górę, Czertezik. Krościenko jest doskonałym miejscem wypoczynkowym zarówno dla tych, którzy aktywnie spędzają czas urlopu jak i dla tych, którzy chcą się wyciszyć.Oferujemy Państwu:

  • kwatery, pokoje, domki, pensjonaty  2, 3, 4, 5 osobowe z TV i balkonami
  • pokoje z łazienkami oraz pokoje z łazienką do własnej dyspozycji
  • w pokojach czajniki i naczynia
  • wyposażony aneks kuchenny
  • niezależnego wejścia od gospodarzy
  • miejsce na grill i ognisko
  • miejsce parkingowe
  • naprzeciwko domu wyciąg narciarski

Noclegi Krościenko Oferujemy zakwaterowanie w pobliżu spływu przełomem Dunajca oraz wielu szlaków turystycznych prowadzących m.in. na Trzy Korony, Sokolicę i Czerwony Klasztor. Noclegi  w cichym i spokojnym miejscu. Do centrum Kroœcienka jest bardzo blisko

Dom położony w sąsiedztwie wyciągu narciarskiego, malowniczo pośród gór.
W pobliżu liczne atrakcje Pienin: Spływ Dunajcem, szlak na Trzy Korony i Sokolicę, blisko do Szczawnicy
Zapraszamy przez cały rok
Krościenko nad Dunajcem  kompleks powstałych komfortowych i w pełni wyposażonych domków, pensjonatów, apartamentów, willi, hoteli, uzdrowisk, pokoi gościnnych, agroturystyk oraz kwater całorocznych w popularnej górskiej miejscowości Krościenko nad Dunajcem u podnóża pasma Pienin, Gorców oraz Beskidu Sądeckiego . Wokół mnóstwo zieleni i przepiękne widoki na góry.

Noclegi posiadają przytulnie pokoje z balkonami, elegancką łazienkę z prysznicem, salon z wygodną rozkładaną sofą dwuosobową oraz w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, płytami grzewczymi oraz czajnikiem elektrycznym.

W Krościenku znajduje się końcowa przystań spływu Przełomem Dunajca, trasa biegnie przez Pieniny właściwe tworząc liczne zakola, a otaczające ściany skalne sięgają . Jest to jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie.

W pobliżu znajduje się Zalew Czorsztyński na którego przeciwległych brzegach znajdują się dwa zamki w Niedzicy oraz Czorsztynie.
Przełom Dunajca można zwiedzić korzystając ze znanego i popularnego spływu tratwami od wielu dziesiątek lat w niezmienionej formie. Nową atrakcją jest organizowanie spływu nocą z pochodniami.
Przełomem można również spłynąć pontonami,
Znajdują tutaj swój początek liczne szlaki turystyczne Pienin, Gorców oraz Beskidu Sądeckiego.

Dla wędkarzy mamy w Krościenku na Dunajcu odcinek specjalny pstrąga

W pobliżu liczne wyciągi narciarskie „Stajkowa”, 5 minut samochodem oddalona jest „Palenica w Szczawnicy”,  stacje narciarskie w Jaworkach i Kluszkowcach „Czorsztyn-SKI”, karczma góralska i rzeka Dunajec.


Możliwość komentowania jest wyłączona.