TIME FOR CHANGES

W ostatni weekend 4 i 5.X.2014 r. ruszyła edukacja nowej generacji w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego. Naukę rozpoczęła pierwsza z czterech grup roku 2014-2015. Celem edukacji w tym wymiarze jest stawianie na małą ilość uczestników, aby skupić się maksymalnym na indywidualnościach, mówi założycielka Szkoły Anna Kopciowska, Coach i Trener Rozwoju Osobistego potencjału tych osób.

Okres przed 4 października był bardzo intensywnym i pracowity, aby wszytko dopiąć na ostatni guzik.

Cel jaki był obrany kilkanaście lat temu, aby założyć tego typu szkołę, był celem długofalowym. Moment, w którym taki cel realizuje się obfituje w ogromne emocje.

Pierwszy zjazd był również dość dużym egzaminem dla mnie jako osoby, która rekrutowała Kandydatów w imię dopasowania tych osób do misji i wizji Szkoły, a kieruje nas przede wszytkim kodeks etyki trenerskiej, misja jednostki w tym zawodzie, wspieranie swoich klientów w ich rozwoju osobistym oraz profesjonalizm. Dlatego program jest przygotowany w bardzo niebywały sposób, obszerny i rzeczowy. W Szkole uczą profesjonaliści, praktycy jak Anna Kopciowska, Jacek Rozenek, Urszula Bilska oraz jeszcze 2 znamienitych trenerów z Polski i zaagranicy, ale kim są te osoby zdradzimy wkrótce.

Wielkim zaskoczeniem, pozytywnym zaskoczeniem dla Adeptów Szkoły był moment ogłoszenia jednej z największych niespodzianek i skrywanej w tajemnicy bardzo korzystnej opcji dla Uczestników, jakiego nie daje żadna szkoła, ani kurs w Polsce. Jesteśmy niezmiernie dumni, że udało nam się rozpocząć na bardzo wysokim poziomie pierwszy zjazd w Szkole, pozytwynie zaskoczyć Uczestników oraz dać im wielką energię, motywację i siłę do tego, aby przejść tę drogę.

Zawód Trenera Rozwoju Osobistego nie jest zawodem – jest powołaniem i misją w życiu. Moment kiedy misja przechodzi w zawód staje się kresem tej drogi. Ludzie chcą być wspaniali. Rola Trenera, Coacha, Mentora jaką przyjdzie realizować naszym Adeptom jest wydobycie z ludzi ich talentów i stworzenie atmosfery, w której będą się czuli bezpiecznie i wiedzieli, że mogą liczyć na ich wsparcie. Tylko wtedy będą oni gotowi dać z siebie wszystko i osiągać swoje cele. Ta odpowiedzialność oznacza również zaufanie, którego jako Trener Rozwoju Osobistego nie można zawieść. Możliwość prowadzenia innych w kierunku pełnego wykorzystania ich potencjału jest zaszczytem, którego nie można zlekceważyć. Jako Trenerzy, Coachowie trzymamy los innych w naszych rękach. Dlatego te ręce powinny być delikatne, profesjonalne i być zawsze gotowe na udzielenie odpowiedniego wsparcia. Tylicz noclegi zaprasza.


Możliwość komentowania jest wyłączona.