V Wiślański Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów

Już po raz piąty odbędzie się niezwykle widowiskowy Wiślański Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów. Zawody rozegrane zostaną na zrewitalizowanym boisku do siatkówki plażowej w Parku Kopczyńskiego (za rzeką).
Zwycięskie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe marki VIKINGufundowane przez Partnera Miasta Wisła firmę LARIX. Dodatkowo w przerwach między meczami zapraszamy na coś słodkiego do Kawiarenki Parkowej. Każda zgłoszona drużyna otrzyma pamiątkowe butony oraz talon do Strzelnicy nad Wisłą ufundowany przez firmę ELEMEN SOS. Beskidy noclegi zaprasza.

Zapisy drużyn:
Zawody zostaną rozegrane w systemie brazylijskim – maksimum 12 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń).
Podpisane zgłoszenia (załącznik poniżej) wraz z wpisowym – 20zł/drużyna prosimy składać w Wiślańskim Centrum Kultury (Dom Zdrojowy, pl. B. Hoffa 3)

lub mailowo na adres: promocja@wisla.pl, wpisowe można wnieść przelewem na konto (nie ma mozliwości zapłacenia na miejscu w dniu turnieju):

23 1050 1403 1000 0023 0002 5398
Wislanskie Centrum Kultury
43-460 Wisła, Plac B. Hoffa 3
tytułem: V Turniej Mixtów – „nazwa drużyny”

Do zgłoszenia mailowego oprócz formularza prosimy załączyć potwioerdzenie przelewu. Na zgłoszenia czekamy  do 14 sierpnia! Szczegółowy regulamin Turnieju znajduje się poniżej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.