Weekendowe seminarium ReiKi w Pucku

Puck – miasto w województwie pomorskim leży na Kaszubach u ujścia Płutnicy do Zatoki Puckiej.

Mam przyjemność zaprosić Was na kolejne seminarium poświęcone ReiKi, japońskiemu systemowi terapii energetycznych. To kolejna okazja, aby podjąć naukę tego jakże naturalnego sposobu samouzdrawiania i uzdrawiania innych. To również doskonała okazja, aby poszerzyć już zdobytą wiedzę.

W Pucku warto zobaczyć:
1. Średniowieczny układ urbanistyczny starego miasta (lokacja 1348 r.), z kamienicami XVIII-XIX w. (piwnice starsze) i ratuszem z lat 1863-65.
2. Szaniec ziemny z okresu wojen szwedzkich XVII w.,
3. Stanowisko archeologiczne zamku puckiego z XIV-XVI w.,
4. Fara, XIV-XVI w., gotycka ceglana hala z bogatym wyposażeniem wnętrza gł. barokowym; miejsce kultu błogosławionego ks. kmdr ppor. Władysława Miegonia
5. Muzeum Ziemi Puckiej w Pucku
6. Pomnik gen. Józefa Hallera, dowódcy frontu pomorskiego,
7. Słupek zaślubinowy ustawiony na pamiątkę zaślubin Polski z morzem 10 lutego 1920 r. Puck, port rybacki
8. Pomnik Antoniego Abrahama działacza kaszubskiego XIX/XX w. Puck,

Zapraszam więc zarówno osoby pragnące dopiero zapoznać się z Japońskim Tradycyjnym ReiKi, jak i już praktykujących.

Weekendowe seminarium odbędzie się w Pucku, nad Zatoką Pucką, 13-14 września 2014 r. Noclegi Puck zaprasza.

Program: pierwszy i drugi stopień nauczania – ShoDen oraz OkuDen zgodny z wymogami japońskimi. Będziemy ćwiczyć takie techniki jak: Seiza, Mokumen, Gokai Sansho, Waka, Misogi, Nentastu-Ho, cztery wersje Iyashi No Te, Shuyo-Ho, Rei Ki, Anshin Rytsu Mei i pracę z energiami czterech żywiołów, praktyki z Pięcioma Smokami (Rju), a także podstawy Chińskiej Medycyny Tradycyjnej (CMT), na której zasadza się system Reiki Usui Sensei. Możliwość konwersji na system japoński! Serdecznie zapraszamy!

Możliwa jedna inicjacja w kolejną, wyższą lekcję ReiKi.

W systemie Usui Reiki uzdrawiająca energia jest przekazywana przez nałożenie rąk, masaże, akupresurę swemu ciału albo innej osobie w stanie naturalnej koncentracji. Reiki stymuluje procesy samouzdrawiania, wzmacnia ciało i ducha, likwiduje blokady, oczyszcza z toksyn i zanieczyszczeń doprowadzając cały organizm do pełnej harmonii psychofizycznej i duchowej. Reiki doprowadza do równowagi ciało i umysł, działając skutecznie na wszystkich płaszczyznach: cielesnej, emocjonalnej i duchowej

Jastarnia noclegi blisko morza idealne miejsce na wypoczynekz pięknym widokiem na morze,  sosnowe drzewa pozwala w pełni podziwiać piękno przyrody półwyspu helskiego. Hel noclegi blisko morza są  doskonale zlokalizowane. Na plaży spędzać można niemal całe dnie. Ciepły piasek pieści stopy, to nie tylko wymarzone miejsce na wakacyjny wypoczynek nad morzem. Dla szukających spokoju i wytchnienia z dala od wielkomiejskiego zgiełku, idealny będzie urlop zimą. Sosnowy las w białym entourage’u, kojący zmysły widok ośnieżonego morza z lodowymi krami i cudownie przygrzewające zimowe słońce to wszystko  sprawia, że czas przestaje istnieć i można zaznać głębi błogiego relaksu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.