WILLA PAULA-Biały Dunajec

Można zdecydować się na nocleg w centrum Zakopanego. Ale… wczasy w górach, to wczasy w górach, a nie w centrum kurortowego zgiełku.

Dlatego warto zdecydować się na Willę Paula –położoną koło Zakopanego, 200m od wyciągu narciarskiego- rezydencję o domowym charakterze, utrzymaną na wysokim standardzie, ale w lokalnym stylu. 

Willa Paula jest położona na szczycie największego lokalnego wzniesienia, a w jej bezpośrednim sąsiedztwie jest tylko kilka gospodarstw.

Dlatego można całkowicie oderwać się od wielkomiejskiego hałasu: podczas pobytu w Willi Paula z okien będzie rozciągał się cudowny widok na całą okolicę: panoramę Tatr, Gorców i Babią Górę. A gdy Gość wyjdzie na spacer, dzieci zobaczą pasące się owce pilnowane przez wesołe i przyjazne ludziom puszyste owczarki podhalańskie i dostojnie galopujące po łące smukłe konie, a podczas romantycznego spaceru usłyszycie dostojnie kwilącego nad Tatrzańską granią dumnego orła.

Oczywiście pobyt w Willi Paula nie oznacza całkowitego odcięcia od cywilizacji: Gość będzie miał zasięg w telefonie, szybkie WiFi, kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych…I czy będziesz miał czas na surfowanie w internecie, skoro okolica gwarantuje tyle atrakcji?

Od Willi Paula jest kilka kroków do kilku stacji narciarskich, zaledwie kilka minut drogi do centrum Zakopanego, kilka kompleksów basenów termalnych do wyboru.

Właśnie dlatego Willa Paula to idealny sposób na to aby oderwać się od cywilizacji, nie tracąc z nią kontaktu!

Biały Dunajec to niewielka, lecz bardzo atrakcyjna turystycznie miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Pod względem geograficznym Biały Dunajec znajduje się na Po­górzu Spisko-Gubałowskim, jest to asymetryczny pas wzniesień między Kotliną Orawsko-Nowotarską i Obniżeniem Podtatrzańskim.


Możliwość komentowania jest wyłączona.