Wiosenny wypoczynek w Beskidach

Odpoczynek w Beskidach to niezapomniany wypoczynek i tradycyjna wiejska sielanka.
Spokój, bliskość z naturą i piękne widoki są naszymi atutami.
Beskidy kwatery oferują komfortowo wyposażone pokoje, w których goście znajdą miły klimat, intymność, ponieważ nikt inny z gości nie znajduje się w tym czasie na obiekcie. Jest to duża zaleta dla par, małżeństw (max dwójka dzieci ) oraz emerytów. Stawiamy na jakość odpoczynku a nie na ilość gości!!!
Obok zamknięty parking ogrodowy, miejsce na parkowanie camping przyczepy oraz pole namiotowe z możliwość korzystania z kuchni i łazienki. Dobra lokalizacja w pobliżu ważnych miejsc turystycznych, sprawia że to miejsce staje się jednym z najatrakcyjniejszych w regionie, Dla dzieci boisko do piłki nożnej, kosz, huśtawka, miejsce na ognisko, W bliskiej odległości las, możliwość spacerów w leśnej scenerii czyste górskie powietrze wpływa na odpoczynek i relaks.
Zaś w okresie zimowym piękno gór pokrytych śniegiem i zimowy krajobraz przyciąga do nas turystów lubiących tą porę roku. W bliskiej odległości wyciągi narciarskie, kolej linowa, karczmy,miejsca na spacery śnieżnymi ścieżkami a w słoneczne zimowe dni organizujemy kuligi oraz wiele innych atrakcji odpowiadających tej porze roku.

Możliwość komentowania jest wyłączona.