Wiosna na Mazurach

Mazury położone są na przepięknym terenie rezerwatu krajobrazowego i faunistycznego nad brzegami czystych jezior. Prywatny dostęp do własnego pomostu.

Polecane w szczególności rodzicom z małymi dziećmi – na spokojny wypoczynek z atrakcjami,  firmom – na organizację wczasów pracowniczych, seminariów i szkoleń; grupom towarzyskim – na uroczystości  i zabawy we własnym gronie, turystom poszukującym wygodnej bazy wypadowej na Mazury, wędkarzom – o każdej porze roku oraz wszystkim miłośnikom mazurskich klimatów.
Najwyższy komfort i nowoczesny luksus.
Posesja jest zawsze zadbana. Teren działki wyłożono kostką rustykalną. W części ogrodowej oczko wodne oraz liczne nasadzenia roślinności ozdobnej. Zejście do jeziora zostało utwardzone kostką brukową.
  • ekskluzywne pokoje i łazienki
  • dostęp do jeziora, prywatny pomost
  • wędkowanie, grzybobranie, ścieżki rowerowe
  • w promieniu 5 km ośrodek Kretowiny z restauracjami
Kanał ostródzko Elbląski – warto skorzystać z wycieczkowych rejsów statkiem po unikalnym Kanale Elbląskim oraz Pojezierzu Iławskim.
Główną atrakcją jest jedyny na świecie funkcjonujący system pochylni. Poszczególne pochylnie wykorzystując napęd wodny przemieszczają statki po lądzie w górę i w dół.
Statki na 5 kolejnych pochylniach na długości około 10 km pokonują prawie 100m różnice poziomów, „płynąc” w tym czasie po lądzie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.