Wisła

Wisła to urokliwa i często odwiedzana miejscowość w Beskidzie Śląskim, której atrakcyjne położenie decyduje o tym, że latem jest doskonałą bazą wypadową w góry, a zimą  jazda na nartach. Centrum Wisły położone jest na wysokości 430 m n.p.m. Otaczające je grzbietowiska przewyższają doliny o 300 do 600 m

Wisła położona jest w głębi Beskidu Śląskiego, na północy sąsiaduje z gminą Brenna i Ustroniem, na północnym-wschodzie ze Szczyrkiem, na wschodzie z gminą Lipowa, Radziechowy-Wieprz i Milówka, na południu z gminą Istebna, na zachodzie z Republiką Czeską.

W centrum miasteczka stoją dwie skocznie, kilka nartostrad  wraz z wyciągami, a w sezonie organizowanych jest wiele zawodów.
Latem warto wybrać się w góry jednym z wielu szlaków turystycznych, popływać w basenie, bądź pokręcić się kajakiem na stawie.  Wisła noclegi jest najlepszym miejscem na spędzenie urlopu, zarówno zimowego, jak i letniego.

W Wiśle jest wiele miejsc noclegowych  w atrakcyjnych cenach i doskonałej lokalizacji z niezapomnianym widokiem Beskidów i leżącej w ich sercu Wisły. Znajdujemy się blisko centrum miasta.

Noclegi usytuowane są w cichej i spokojnej okolicy. Baza noclegowa to komfortowo wyposażone domki z pełnym wyposażeniem. Położenie domu stanowi świetną bazę wypadową zarówno dla osób kochających górskie wycieczki piesze czy rowerowe jak również dla osób chcących zwiedzić wiślański deptak, park i centrum miasta.
Można wyjść na zielony szlak prowadzący na wyciąg Skolnity, na którym znajduje się stok narciarski, szlak na Stożek czy też wiele innych pięknych szlaków turystycznych. Szczególnie polecamy odwiedzenie Pętli Cieńkowskiej,z przepięknymi widokami na panoramę gór. P
Noclegi w wiśle są wspaniałym miejscem do spędzenia spokojnego urlopu w spokojnej, cichej i willowej dzielnicy, niecały kilometr od centrum miasta.

Oferuje nowocześnie, elegancko i komfortowo urządzone nocegi w pensjonatach, willach, apartamentach, pokojach, gościnnych, domkach, ośrodkacz, hotelach, kwaterach, willach z pełnym węzłem sanitarnym.

W zimie jest to wymarzone miejsce do uprawiania sportów zimowych z licznymi wyciągami narciarskimi i trasami biegowymi. Wyciąg Soszów jeden z największych w Wiśle posiadający wiele tras zjazdowychoraz Wyciąg Rowienki umożliwiający początkowe szusowanie.
W sezonie letnim istnieje możliwość korzystania z jazd konnych
W okolicy ośrodka biegną szlaki turystyczne którymi można dojść do góry Czantoria, Przełęczy Beskidzkiej ,Soszowa i Stożka

Ośrodek oferuje:

-noclegi z wyżywieniem restauracje ze smaczną domową kuchnią oraz bufet.
-sale konferencyjną na 50 osób .
-parking
-WI-FI
-boisko do siatkówki i koszykówki i piłki nożnej
-piłkarzyki
-plac zabaw z basenem dla dzieci.
-chata grillowa

Noclegi Wisła organizuje:

-weekendy
-wczasy rodzinne
-imprezy integracyjne
-kolonie ,obozy, wycieczki szkolne, zielone szkoły
-biesiady góralskie
-kuligi letnie i zimowe
-ogniska

W pobliżu obiektu znajduje się:

– rzeka Wisła
– boisko sportowe
–  wyciągi narciarskie
– korty tenisowe

– szlaki turystyczne.

Wisła noclegi z dziećmi jest to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, znajomych czy przyjaciół, zarówno na weekendowe wypady jak również na dłuższe rekreacyjne pobyty.

.


Możliwość komentowania jest wyłączona.