Wypoczynek w Białce Tatrzańskiej

Na najniższej kondygnacji Białka Tatrzańska kwatery posiada 4 garaże, kawiarnię, salę do ping-ponga. Na parterze mieszczą się również 2 apartamenty oraz sauna (do dyspozycji bez dodatkowych opłat).
Na pierwszym piętrze kolejne trzy dwupoziomowe apartamenty, z których okien można podziwiać rozciągającą się wspaniałą panoramę Tatr.
Każdy apartament posiada kuchnię z pełnym wyposażeniem (lodówka, zmywarka, pralka, elektryczna płyta ceramiczna, czajnik elektryczny, komplet talerzy, sztućców), kominek i TV.
Wykaz apartamentów :
  • Apartament Rysy – 79 m2 – dwupoziomowe pomieszczenie składające się z 2 sypialni, salonu z kominkiem, kuchni i łazienki.
  • Apartament Vysoka – 69 m2 – dwupoziomowe pomieszczenie składające się z 2 sypialni, kuchni z aneksem jadalnym i kominkiem, WC i łazienki.
  • Apartament Ganek – 41 m2 – pomieszczenie składające się z 1 sypialni, salonu z kominkiem, kuchni, łazienki oraz balkonu z piecem do grila.
  • Apartament Lodowy – 65 m2 – pomieszczenie składające się z 2 sypialni, salonu z kominkiem, kuchni, WC, łazienki oraz balkonu z piecem do grila.

Możliwość komentowania jest wyłączona.