Zapraszamy do Kazimierza Dolnego

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego do miasteczka, które ukazuje się w różnych barwach zależnie od pory roku i pory dnia. W sercu Rynku można wypić poranną kawę, to atmosfera wiecznego pikniku. Kazimierz  to spokój i cisza miejsca, które sprzyja wypoczynkowi.

Miasteczko turystyczne noclegi w pensjonatch, willach, apartamentach  znajduje się w spokojnej i malowniczej blisko od centrum Kazimierza.

W Kazimierzu odbywają się liczne imprezy kulturalne takie jak:
– Festiwal filmowy Dwa Brzegi
-Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych
i wiele innych ciekawych wydarzeń.

Noclegi kazimierz Dolny zaprasza do wypoczynku w 2,3,4,5, osobowych pokojach, które są one wygodne, przestronne z pełnym węzłem sanitarnym

Kazimierz Dolny noclegi
24-120 Kazimierz Dolny
Sypialnie z pokojem dziennym z łazienką – dla dwóch lub czterech osób Miejsce parkingowe Miejsce na grill, ognisko, rowery Telewizor, Lodówka, kuchenka mikrofalowa. Wypoczynek ułatwi Państwu zaciszna i urokliwa okolica.

Z jednej strony w centrum, z drugiej jednocześnie w cichej, zielonej okolicy z dala od hałasu i zgiełku.

Jako atrakcje dw ofercje  przejażdżki off road po malowniczej okolicy wąwozach Kazimierza Dolnego. Park linowy, stok narciarski oraz wypożyczalnia kajaków i pontonów z możliwością wendkowania.

Kwatery w Kazimierskim Parku Krajobrazowym Blikość zabytków Kazimierza Dolnego i uzdrowiska Nałęczów zapewnią Państwu udany wypoczynek.


Możliwość komentowania jest wyłączona.